Tekuté linky Essence - Recenze

17. november 2012 at 10:08 | Michelle El |  Fashion
Ahoj všichni! :) Dneska tady mám další recenzy a to na tekuté oční linky od Essence. Snad se bude recenze líbit, dejte vědět v komentářích :)

Tyto oční linky jsem si koupila asi před půl rokem. Sice už trošinku vyschly, ale i tak mám o nich věci, které jsou k zrecenzování a které Vám chci říct. Tyto linky jsou ve dvou typech. Jedny jsou voděodolné, jedny nejsou. Já mám zrovna ty nevoděodolné, protože voděodolné v tu dobu kdy jsem si je kupovala neměli. Myslím si, že se dají sehnat i v DM a v Rossmannu a jsou ve stálé nabídce. Ty co mám já stály tuším kolem 60ti korun a ty voděodolné jsou kapánek dražší, ikdyž nechápu z jakého důvodu, asi proto že jsou voděodolné... . Nicméně k linkám. Dříve před tím, než jsem si koupila tyto linky jsem žádné neměla. Nechtěla jsem si kupovat linky ve fixu, ikdyž mi příjde, že by se s nima lépe pracovalo, ale myslím si, že rychle vyschnou. Ale na to, že jsem byla začátečník musím říct, že se mi s nima praovalo docela dobře. Samozřejmě, že ze začátku to nebylo nejlepší, ale zlepšovalo se to a učita jsem se i "ocásek" a teď mi to s těma linkama jde jako po másle. Musím však říct, že ten štěteček je trochu divný. Není špičatý, ale trošku placatý uprostřed zužený ale na konci trohu tlustší. Trochu mi to dělalo problémy si ten oásek s tímhle udělat.

Já myslím, že pokud jste začátečník a chcete si pořídit tekuté linky tak si tadyty klidně kupte. A až se to naučíte s nima, přestupte ke gelovým se zkoseným štětečkem, nebo rovnou začnětě fixem, ale ten bych mo nedoporučovala, protože mi vážně příjde, že rychle zasychají.
Ať se Vám s nimi daří :)
Barča
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 FelixH FelixH | Email | Web | 18. january 2017 at 10:56 | React

Velmi zajímavý blog

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama