June 2012

My own T-Shirt

30. june 2012 at 13:39 | Michelle El |  Fashion
Ahoj :)
Teďkom je na YouTube hódně videí o tom, jak si udělat z XXL trička hezký top. A když říkám hodně, tak tím myslím opravdu hodně videí. Stovky a možná i tisíce takových videí a inspirace je spousta.
Já jsem si vyrobila svoje vlsatní. Není to lec jaká hitparáda, ale nosím to stejně jenom na doma. Toho do nebe volajícího příšerného nápisu si nevšímejte, prosím :DD:D
Není to nejlepší vynález století, ale chtěla jsem to zkusit. Ještě si udělám jedno a to bude mít v zadu vyšmiknutou sovičku nebo lebku, ale myslím si, že sovička bude lepší nápad :D

Michelle El
Kusovka: 0.02

30. june 2012 at 12:54 | Michelle El |  Other
Img1504689387_large

Michelle El

Summer times-Inspiration

30. june 2012 at 12:14 | Michelle El |  Other
Tumblr_m6fbxqg0do1ryc4yvo1_500_large

Tumblr_m4rqweqigz1qieoado1_500_large

Design Then/Now

30. june 2012 at 8:42 | Michelle El |  Other
Ahoj:)
Chtěla jsem se s vámi podělit o to, jak vypadal můj minulý design a jak vypadá dnešní pro srovnání. Už jsem to párkrát dělala :)
Then/Předtím

Now/Teď

Já doufám, že se vám nynější design líbí já jsem z něho "vodvařená" a to fakt. Ostatně líbí se mi všechny designy z blogu www.lost-and-found.blog.cz . Je úžasná, takže se určitě mrkněte :)

Michelle El

Diary 0.03-INFO

29. june 2012 at 11:26 | Michelle El |  About Me
Nazdar všici!
Neboli ahoj všichni, hláška z filmu Western story, který bude vysílat nova a točil se ve Westernovém městečku, ale to jsem odbočila :D
No konečně jsem se dočkala! Prázdniny jsou tady! Jsem strašně ráda, ačkoliv dumám nad tím co budu dělat mimo dny co jsem si něco naplánovala... Příští týden jedeme na Slovensko na termální koupaliště na Čalovo. Na Slovensku už jsme v termálech byli, ale Čalovo mamka vybrala kvůli tobogánům, která s bráchou prostě zbožňujeme! Nemůžu se dočkat až tam budeme. Cesta bude trvat cca 4 hodiny. Co mně doslova sere je to, že si sebou nemůžu vzít noťas, mamka se bojí, že by mi ho někdo ukrad. Popravdě řečeno já docela taky, ale i přesto... Bojím se, že se budu
nudit...
x x x
Pak asi budu volat kámoškám a možná se domluvíme na menší výlet do džungle města :D. Fajn přímo do džungle ne, ale po obchodech, něco nakoupit a tak. Docela se těším, protože už jsme si nevyjely do města společně docela dlouho.
Mám už vyhlédnuto pár věcí, které bych si chtěla pořídit. Uvažuju na tuhým make-upem od Dermacolu, co někteří říkají, že ho používají spíše jako korektor než make-up, protože na obličeji vypadá jako maska a že je na celém obličeji nepříjemný. Pak ještě nějaký balzám na rty, opravdu nemám žádný a lesky už mně se*ou. uvidíme. možná taky nějakou vůni od Elite models. Snad se mi povede ještě nějakou vyhrát :D
x x x
Tumblr_m40a6fhcb01rps3tl_large

Linkin park- Burn it down

29. june 2012 at 10:34 | Michelle El |  Music♥
Ahoj! Dneska jsem tady se songem od Linkin park. Tuhle písničku jsem si zase zamilovala hned napoprvé. Naprosto miluju ten začátek písničky, který mně naprosto dostal. Vždycky když ji na Óčku slyším a utírám třeba nádobí, letím k televizi a čučím. Fakt ji miluju. Linkin park je jedna z mých strašně oblíbených kapel, mezi které patří třeba Maroon 5, Red Hot Chilli Pepppers, Mandrage(česká, ale co, ne? :D), Kabát (ty naprosto žeru :D). Celkově mám v sobě rockového živla, zdědila jsem to po taťkovi, protože ten má rock hodně rád a prakticky nic jiného v autě neposlouchá, pokud teda kvůli mně nehraje Evropa 2 nebo Kiss Morava :D. No nic o tom někdy příště, teď si užívejte Linkiny :)


Michelle El

Katy Perry- Wide Awake

28. june 2012 at 20:24 | Michelle El |  Music♥
Ahoj! :D
Dneska jsem tu se super peckou od Katy Perry. Tenhle song mně zaujal od prvníhouslyšení. Melodie mně naprosto dostala a samo ten text. Tuto písničku jsem poprvé slyšela včera večer na Óčku. Fakt mně dostala hned na poprvé. Často jsem ji míjela na YT, ale nechtěla jsem si ji pouštět, protože jsem se bála, že by se mi nelíbila a byla bych zklamaná.
Asi jsem blbá, že jsem na ni neklikla abych si ji poslechla. Je vážně úžasná a kdo ji ještě neslyšela šupejte si ji pustit. Mimochodem, tato píseň byla složena pro FILM, ve kterém se objevuje samotná Katy a je o jejím životě a její kariéře!


Michelle El

INspiration: Earrings 0.1

28. june 2012 at 20:17 | Michelle El |  Fashion
Rose Earrings by LovenLavish on Zibbet

purple cotton earrings Leaves shape hook anti allergic on LoLoBu

Polyvore: 0.4

28. june 2012 at 19:59 | Michelle El |  Fashion


Color blocking :D
Summer is here!Chci jen dodat, že všechny sety jsou MOJE! NEKOPÍROVAT PRO SVŮJ UŽITEK!
Díky, Michelle El

Kosmetické recenze?

21. june 2012 at 20:18 | Michelle El
Už o tom uvažuju asi tak měsíc, ale dneska jsem se o tom rozhodla napsat.
Pod tento článek dám anketu a můžete hlasovat pokud budete rády, kdyby jsem zde dělala recenze na kosmetiku. Jeden článek zde uvažuju uveřejnit již dneska a pokud by se vám to líbílo, máte šanci hlasovat, v tom případě bych dělala recenzí více, tedy v tom případě pokud by byl čas a pokud by kosmetika byla. Nemám miliony výrobků, ale snad by vám něco mohlo pomoct při rozhodování :)

Michelle El

Tumblr_m4dw55ee3e1rnydoxo1_500_large