March 2012

INspiration: Vests 0.1

31. march 2012 at 20:15 | Michelle El |  Fashion
Rosy.

SimpleLove -

INspiration: Shorts 0.1

31. march 2012 at 19:45 | Michelle El |  Fashion
GIRLS LIKE IT » ANGEL.GE

(1) Fotos do mural

Inspiration: Headband

31. march 2012 at 19:15 | Michelle El
ada olivia

ℳa demoiselle cherie

INspiration: Sweaters 0.1

31. march 2012 at 18:45 | Michelle El |  Fashion
// ちょっと待って

// ちょっと待って

Diary: 0.01

31. march 2012 at 18:15 | Michelle El |  About Me

Inspiration-004_193903101_large

Tento a minulý týden byly naprosto šílené.
Jak jste si všimli, na blog jsem totálně nestíhala. Buď se mi nechtělo, nebo jsem se učila, nebo jsem byla natolik utahaná, e už se mi nechtělo komp zapínat.
Ještě že však svět showbyznysu otevřel dveře dokořán Laně Del Rey a její naprosto uklidňující a relaxační hudbě :).
Zbožňuju její styl. Mám tolik nových věcí. Ta z které mám naprosto největší radost je ta, že si píšu s dívkou z Litvy (ano přes penfriend jsme se poznaly :D). Jmenuje se Vytaute a je jí 13 let. Má nádherného pejska. Pořád si posíláme všemožné fotky. Mám ji moc ráda. Radí me si, píše me si jak proběhly naše dny ve škole a protože obě milujeme 1 Direction a společně milujeme Louise, tím pádem máme hodně společného, což mně opravdu moc těší :D. Píšeme si prakticky denně. Někdy obden, ajk má která z nás čas.
Poslala mi i úryvek ze své "povídky". Snaží se psát různé příběhy. Ten na kterém zrovna pracuje je o dívce Catherine, je to shopaholička :D. Ale musím uznat, že je v tom co dělá vážně dobrá :). Co se týče školy, tak asi normálka.
Tento týden jsem měla strašný strach z fyziky, protože probíráme všechno co se týče elektřiny a ředitel (učí nás fyziku) měl zkoušet. Nakonec, když se mělo sebrat dalších pár lidí ke zkoušení, tak sem se zvedla a šla jsem tam sama. :D. Neprohloupila jsem. A udělala jsem dobře. Ve třídě nás nebylo hodně, protože zrovna ten den nás bylo shodou okolností ve třídě 14 (většina nebyla asi z důvodu toho že skoro v každé hodině jsme psali, nebo někdo zkoušel) a příklad byl nakonec taky lehký.

Ale stejně se na prázdniny strašně moc těším :D. Kdo ne? :D
P.S.: V Rossmannu má novou kolekci Essence. Je to jarní-letní kolekce. Mají úžesné barvy laků takže si určitě dva pořídím. Navíc v Limitovaných kolekcích essence se laky opravdu vydaří nakoupit, protože jsou levnější a ještě toho váce obsahujou :D. Takže doporučuji si určitě něco pořídit. Navíc celá kolekce je úžasně provoněná :))

Michelle El

Kusovka: 0.01

31. march 2012 at 17:45 | Michelle El |  Other


Tumblr_m1r6gsrsa31qep56go1_500_large

Tohle je moje první kusovka, kterou jsem kdy na blog vybírala. Snad se vám líbí.
Mně zaujala svou jednoduchostí a trochou "retro" stylu. Líbí se vám taky? :))

INspiration: Nail Lacquers 0.1

31. march 2012 at 17:15 | Michelle El
iτs gℓαмσrσυs

iτs gℓαмσrσυs

INspiration: Bracelets 0.1

31. march 2012 at 16:45 | Michelle El |  Fashion
Fashion Is My Drug

Google Image Result for http://data.whicdn.com/images/17817004/tumblr_lu4w4kA46H1qhqgbpo1_500_large.jpg

INspiration: High heels 0.1

31. march 2012 at 16:12 | Michelle El |  Fashion
Upload Plaatjes.nl - Gratis al je plaatjes en foto's uploaden

Upload Plaatjes.nl - Gratis al je plaatjes en foto's uploaden

Recenze: Garnier BB Cream

24. march 2012 at 13:53 | Michelle El |  Fashion
Jelikož už zde na blogu dloooooouho předlouho nebyl žádný článek, rozhodla jsem se pro vás zercenzovat BB cream od Garnier, pokud se rozhodujete nad tím, zda si ho pořídit.
Takhle výrobek vypadá:
Img_0130_large
Chtěla bych jenom podotknout, že tato fotka není moje a BB cream mám odzkoušený ze vzorečků. Ale i tak si myslím, že do toho můžu co kecat :D

Cena tuby BB cream: 199.-
Výrobek má za úkol: HYDRATOVAT POKOŽKU 24H.
SJEDNOTIT TÓN PLETI
ROZZÁŘIT PLEŤ
ZAKRÝT NEDOKONALOSTI
OF 15 ( Ochranný faktor)
Výrobek, je kombinací: HYDRATAČNÍCH A PROTIVRÁSKOVÝCH ÚČINNÝCH LÁTEK: Lipidure, Glycerin, Kyselina Hyaluronová
ZKRÁŠLOVACÍCH LÁTEK: Vitamin C, minerální pigmenty
JEDINEČNÉ TEXTURY
Podtrženo sečteno: BB cream (Beauty Balzám) je nová generace péče o pleť inspirovaná asijským tajemstvím krásy pro Bleskově Bezchybný vzhled.
Jo a ještě, je k dostání ve dvou variantách pro světlou a normální pleť.

Můj názor: Začnu hned u prvního bodu, a to je hydratace. V tomhle je tento krém naprosto dokonalý. Pokožku opravdu krásně hydratuje po celou dobu, co máte krém na sobě. Prostě to, že dobře hydratuje poznáte už od prvního okamžiku, co si krém na pleť dáte. Pro mně Hydratace za 1**!
Další bod, který má tento zázračný krém splňovat je sjednocení tónu pleti. Za mně taky velká 1. Ačkoliv mám pleť spíše problematickou, ale akné už se mi obloukem vyhýbá, musím říct, že tohle opravdu paráda. Na pleti nedělá cucky i po několika hodinách. Samozdřejmně kdo chce může ještě pro jistotu přepudrovat. Ale pleť opravdu sjednotí, do stejné barvy. Naprosto se pleti přizpůsobí.
K rozzáření pleti. Prostě super. Možná to pro vás zní, že až moc přeháním, ale pleť po něm vypadá svěže, živě. Krásně. Já si potom připadám jak znovuzrozená. Opravdu doporučuju.
No, ovšem s krytí nedokonalostí moc nadšená nejsem. ěco málo to zakryje, ale je samozřejmé, že nezakryje totálně všechno. Ale když to tak vezmu, ani některé make-upy nekryjí vždy bezvadně, takže asi tak. Jinak opravdu super. A OF 15, tak to jako ještě posoudit nemohu, protože ještě moc sluníčka není, takže to vážně posoudit nemohu.

Dodatky:
Jenom na konec by jsem chtěla určitě dodat, že moc nedoporučuju těm, ktzeří mají pleť aknózní a mastnou. On ten krém jak už jsem psala hodně hydratuje, takže pokud máte pleť mastnou pro vás tento výrobek ne-e.

Samozdřejumě nikoho nenutím aby si z tohoto článku něco vzal. Když chcete kupte si ho, rozhodně si nemyslím, že by jste touto koupí udělali špatnou věc. A pokud se vám nechce krém kupovat, udělejte si zásoby vzorečků jako já. V dogerce jsem jim jich vzala už 8. :DD. Jsem hrozná no, ale mně se za to 200.- dávat nechcou, radši si ušetřím na něco jiného, co mi vydrží dýle.

Máte již z BB crteamem nějaké zkušenosti jak už od zmíněného garnier, nebo od značky Skin 79?
Barča.