December 2011

Rozlučkový článek.

31. december 2011 at 13:22 | Michelle El |  About Me
Chtěla jsem jenom napsat to, že už mně ničí ať už narážky mých spolužáků tak všech negativců na tento blog. Chudáčci, nikdo vás nenutí koukat se sem a něco si číst! Jde to jenom váš problém, že tady chodíte, ne můj! Nikdy jsem ho vůbec neměla dát mojí """""" bývalé kamarádce""""""". Jo, vím, že to byla moje chyba a že jsem byla naivní, že jsem o něm vůbec někomu řekla a teď toho silně lituju, jenomže, jsem si myslela, že to nedopadne tak jak to dopadlo.
Já vím co blogování obnáší, a ten kdo to nikdy nézažil, tak prostě neví, kolik času to obnáší, kolik vlastního úsilí a volného času do blogu vkládám. Nechápu, jak může někdo kdo blog nikdy neměl začít kritizovat něčí blog! Je to sprostota. KIdyž někdo napíše do článku a cituju " No, tak téma týdně (něco napíše), to nechápu, no, ale co už, něco napsat musím". Tohle s blogováním nemá nic společného, ten člověk to dělá, jen proto, že prostě musí, ne že chce.
Blogování, je o tom, že vy něco chcete udělat pro ostatní a ne, že to děláte ze znuděnosti, nebo ještě hůř, z vlastního donucení!.
Co se týče komentářů. Jo, přiznávám, někdy jsem napsala i komentář nezalichotil, ale když jsem někomu napsala, tohle je trošku jinak, tohle si popletl/a, nechtěla jsem nikomu ublížit, chtěla jsem jenom prostě pomoct, aby se daný člověk mohl zlepšit, myslela jsem že si to třeba někdo vezme k srdci, ale bohužel nevzal. To už je ale bohužel jenom jeho věc a jeho chyba. Unesu negativní komentáře typu, to mělo být napsáno trochu jinak, na fotce není ten, ale onen, já bych to napsala trochu jinak, spletla si se v tom. Ale neunesu to, když do mně pořád někdo šije typu "No, my jsme ale její spolužačky a ona je hrizná, věřte nám, ona je hrozná, kvůli aftě nešla do školy a pak z toho vznikla šikama..." (P.s.: Tento komentář není zveřejněn, majitel je zablokován, když bude mít někdo zájem, zveřejním). Ale kdo koho šikanoval? A když už jsem u toho, proč si tu něco o šikaně psala? teš si se akorát tak práskla. Nikomu jsem v životě neudělala nic špatného, nedej bože v soukromém životě, tak na blogu!
Ale tohle už prostě nemá hranic. Ve škole, trávím přestávky jedině sama v lavici, nikdo se mnou po celý den nepromluví ani slovo, možná se najdou 2 vyjímky.
Denně se bojím toho, aby mi někdo nekopal do židle, do lavice, neřval na mně "Co čumíš!!", ikdyž jsem tomu danému člověku, vůbec nic neudělala. Nechci po nikom aby si tohle bral k srdci, protože vím, že to stejně nikdo neudělá a je mi to jedno.
Z tohodle se musím vypsat, jinak se prostě nikdy nezbavím té hnusné tíže, která mi šlape po zádech.
Gratuluji vám, udělaly/li jste je mně trosku, jo podařilo se vám to. Jsem na dně, ale já se dokážu postavit zpátky na nohy.
Když jsem s blogem byla tak daleko, nikdy jsem si nemyslela, že budu něco takového psát, opravdu nikdy.
Bohužel musím. Končím se psaním. Blog nemažu, bylo by mi líto všech článků co jsem kdy napsala. Mám BLOGSPOT, takže kdo má zájem napište do komentářů a uveďte e-mail, abych měla kde odepsat.
Kdybych ještě mohla poprosit AFFs, nemažte si tento blog z blogu, mám ve vás důvěru a držíte mně na kolenou.:)
Mám vás ráda, takže prosím, nemažte :)
Doufám, že vás bude hodně těch, kteří budou můj blogspot chtít :).
Jenom menší radu, dávejte si všichni pozor na to, komu svou webovou stránku svěřujete :)
Občas ještě možná zavítám, nemužu to tu nechat na pospas totálně...
PPS: Souhlasím s tímto článkem = http://klabeceda.blog.cz/1110/posledni-rozlouceni
Victoria´s Secret fashion show 2011-2012

29. december 2011 at 8:48 | Michelle El |  Fashion
Ahoj!
Ozývám se po trošku delší době, ale napadl mně fajn nápad na článek, nevím, jestli se vám tento typ článků líbí, ale mně to přišlo, jako vhodný nápad :)
Je to takový sestřih všech etap( názvy různých skupin typu "oblečení")

Part1- Ballet (tím jsem myslela tu etapu :D)

Part2 - Super Angels

Part3 - Angels Aquatic (Adam levin- Biiiiig kiss :D)

Part4- Passion

Part5- Put a spell on you

Part6- Club Pink

Já jsem z přehlídek Victoria´s Secret vždy nadšená! Ovšem lůetos vybrali i úžasné modelky, které jak šlo vidět si to na molu pořádně užívaly! Co vy? Máte rádi přehlídky Victoria´s Secret? Chtěli by jste s nima pracovat?
No chci jen dodat, že jsem včera na internetu zjistila že Adriana Lima prozradila, že 9 dní před přehlídkou musí "jíst" tekutou stravu, takže jsem malinko změnila názor :D. Ale i tak to musí být pěkná zabíračka :)


Návštěvnost (19.12.-25.12.2011)

26. december 2011 at 15:57 | Michelle El
Navstevnost za minuly tyden (19.12. 2011 - 25.12. 2011) je:
Pondeli: 24
Utery: 19
Streda: 21
Ctvrtek: 32
Patek: 37
Sobota: 30
Nedele: 30

Celkem: 193
Moc všem děkuji! Moc mi na vás záleží a jsem ráda, že se sem někteří rádi vracíte :). Dělá mně to šťastnější, protože mám pro něco chuť žít a vím, že blog nedělám jen pro svoji radost, ale i pro někoho jiného :)
Moc, moc, moc všem děkuju!

Diplom za bleskovku :)*

26. december 2011 at 8:54 | Michelle El
Ahoj!
Dnes tady mám diplom za účast ve vánoční bleskovce pro Aný Puding ^^ .
Gratujulu a diplom, pokud budeš mít zájem, si můžeš vložit i na svůj blog :)
Gratuluju!
P.S.: Kdo má ještě zájem, může se ještě zapojit do 31.12 :)*

Vánoční bleskovka !

25. december 2011 at 11:00 | Michelle El
Je tady Vánoční bleskovka!
Můžeme začít, ale jenom bych ještě chtěla podotknout, že výherce, dostane diplom + možná ještě něco vymyslím ;)

1. Ahoj!
2. Jak se máš?
3. Co Vánoce?
4. Máš radost ze všech dárků?
5. Který dárek ti udělal největší radost?
6. Který dárek, tě zklamal?
7. Čekal/a jsi toho více?
8. Kupovala si dárky rodině?
9. Už budeme končit...
10. Máš web. stránku?
11. Co/koho chceš na diplom?
12. Bude mi smutno ... :D
13. Tak se měj :)
14. Ahoj!

Šťastné prožití vánočních svátků! :)))*

Tumblr_lwnj0k0zfr1qh81keo1_500_large


I am happy, happy child ;D)*

25. december 2011 at 8:33 | Michelle El |  About Me
Ahoj všem!
Ze začátku, by jsem hlavně chtěla všem poděkovat za gratulace do nového roku a na Štědrý den! Děkuju opravdu moc!
Jinak k Vánocím u nás, letos to byly opravdu krásné Vánoce! Užila jsem si celý den.
Asi kolem 1115 jsme vyrazili k tetě, kde chodíme každý rok a když odcházíme u babi nás čeká překvapení, menší dárek jetě před Štědrým večerem. Od babi u tety jsem dostala dlouhou fialovou šálu, která je nádherná, dlouhou jsem chtěla, protože se dá zavazovat na spoustu způsobů, kdežto malpou šálu zavážete možná jenom na 2-3 způsoby a ještě čepici.
Celé odpoledne jsem se dívala na pohádky a poak jsem si dělala make-up (líčila oči, tvářenka apod.). Myslím, že se mi ty oči opravbdu povedly a líčení mně baví čím dál víc. Uvažuju, že se přihlásím na školu na tohle zaměřenou (účesy, líčení, návrhářství apod.). Kolem 1730 jsme začali večeřet a kolem 1815 jsme se šli podívat do obýváku, po schodech na dárky.
No, letos mohu říct, že jsem byla hodně překvapená a některé dárky mně vůbec nenapadly!
Dostala jsem 2 krásné mikiny přes hlavu (fialová, růžová), potom snad 5 triček s různými obrázky a nápisy, pak vystřelovací deštník (konečně deštník!!!! :D), prostornou tašku na školní potřeby, kterou budu používat místo aktovky, protože tu starou aktovku jsem měla už snad 3-4 roky, takže už se s ní moc nedalo chodit mezi lidi :DDD, dělám si srandu :). Pak jsem dostala domácího sluhu, to je taková věcička, na oblečení, že kdyý příjdu domů ze školy, nedám si oblečení klasicky na židli, ale právě na ten stojánek. Mamka to koupila i babičce a dědovi. Potom ještě sadu PlayBoy (parfém, deodorant), kalhoty do tělocviku, za které jsem opravdu vděčná, protože jsem nové potřebovala už dlouho ;D. To je vše, ale ještě mně čeká menší vánoční překvapení u babi a dědy, každý rok nám tam "Ježíšek" ještě něco nechá. Těším se, protože mamka ví co to je a děsně mně napíná :D.
No taťka byl ze svého dárku ode mně nadšený, protože diář hledal už dlouho, zapisuje si do nich totiž ujeté kilometry a vždycky to zapisoval do diáře z roku 2006 a tak. Mamka byla z laku na vlasy taky ráda, dostala ode mně přesně na barvené vlasy a brácha dostal Merkura, doufám, že jsem mu tím udělala radost. A od bráchy jsem ještě dostala fialový skřipec do vlasů.
A co vy? Jak jste se měli? Jste nadšeni ze svých dárků? Piště, piště, budu se těšit na vaše ohlasy :)
Tumblr_kv758y3gw11qa5ou2o1_500_large

Dress (Christmas) :)*

24. december 2011 at 9:08 | Michelle El |  Fashion
Ahoj!
Protože jsou dnes ty Vánoce a Šťedrý den, přidám asik více z módy a pod. věcí. Nebudu moc rozepisovat do velkých článků.
Tady je menší ochutnávka. :)*
» Photografias «

Hodnocení blogu slečny Alush

23. december 2011 at 10:40 | Michelle El |  Hodnocené blogy

Přezdívka- Alush
Blog -zde-
Její blog je všechno se vším (návody, the sims 3, vlastní tvorba, "deníček", názory)
Hodnocení:
1.První dojem-10/10
2.Stránka-8/10
3.Menu-7/10
4.Články-9/10
5.Přehlednost-9/10
6.Celkový dojem- 7/10
7.Body- 50/60
8.Známka--- 2
Celkové hodnocení: Tento blog mně ze začátku nadchnul skvělým nápadem na design. Jelikož jsou "Vánoce", skoro :). Tak byl design moc dobře zvolen.
Menu je trochu "chudé" chtělo by to podle mně více nápadů, jak menu osvěžit, př. fotky, videa, nebo různé fan obrázky, nápadů je hodně a je co vymýšlet :)
Články nejsou většinou moc o nějakých věcech, spíš co jsem postřehla tak o životě slečny, ale to vůbec nevadí, cením si toho, já také moc nepíšu články, které jdou na "dračku", takže nemůžu se mnou vůbec srovnávat.
Přehlednost je dobrá. V menu je vše hezky uspořádané :).
Doufám, že jsem hodnocením, nepoškodila autorčino sebevědomí, to by jsem nerada, jestli ano, napiš, nějak se to pokusím "zpravit", nebo pokud budeš chtít s čímkoliv poradit a to apeluji na všechny, kteří by někdy s něčím chtěli pomoct :)

Recenze laku na nehty :ESSENCE

20. december 2011 at 15:24 | Michelle El |  Fashion
Miluju laky na nehty, ráda si nehty lakuju a snad by mně to bavilo ještě víc na jiných lidech, než na sobě samé :)
V pondělí, minulý týden, jsem si konečně koupila lak od Essence, na který jsem pokukovala snad už 3 týdny.
Je z edice Vampire´s Love. a jmenuje se The dawn is broken, tuším odstín 04.
Ze začátku jsem se doněj naprosto zamilovala, ale má to jedno ALE.
K tomu se dostaneme již teď. První na řadě jsou klady.
KLADY:
1. Nádherná šedá barva, která se hodí vždycky.
2. Úžasná rychlost zasychání i při dvou vrstvách.
3. Černé "minikousíčky", které dodávají úžasný dojem na nehtech.
4. 10ml balení (normálně má essence lak ml8)
5. Lak není drahý.

ZÁPORY:
1. Při jedné vrstvě, špatně krycí.
2. Rychle se odštěpovává.
3. Když použijete nadlak, nebo speciální topper efekt, do druhého dne se okamžitě sloupne.
4. Musí se každý den dolakovávat, pokud, tedy nechcete chodit s ošoupanými nehty, což stejně někdy přijít musí, ale ne hned druhý den.

Jak je vidět, kladů je více, takže, proč si tento lak nepořídit? Navíc výběr je tuším ze čtyř odstínů, někde možná více :) Stál 39.-, takže drahý opravdu není a za vyzkoušení stojí :). Navíc nemusíte se vůbec bát barev :)

Můj odstín :)

Have you got any QUESTIONS?

19. december 2011 at 17:33 | Michelle El |  About Me
No jen tak letmo. Uvažovala jsem o tom, že bych mohla natáčet videa s videoodpověďmi.
Ale jelikož na to nemám příslušný foťák a na mobil se to nahrávat nedá, námět se okamžitě zavrhnul :D.
Navíc, nemusím číst všechny ty negativní komentáře apod. věci, že vypadám horozně, mám hnusný hlas a nekvalitní oblečení a já nevím co všechno ještě si lidi dokážou na ostatních navymyslet :(.
No ale každopádně, kdyby měl někdo nějakou otázku, ještě dnes hodím nahoru do záhlaví link, kde mi můžete klást dotazy, já je pak vyberu a shrnu do jednoho článku.
Ptejte se na cokoliv, otázky jsou neomezené. Nebudu odpovídat na otázky typu, proč si tak blbá, proč píšeš takové hnusné články apod, protože vás do toho milí, zlatí rejpalové nikdo nenutí ;D.
Těším se na vaše dotazy :)
(: :)