November 2011

Návtěvnost (

29. november 2011 at 15:58 | Michelle El
Navstevnost za minuly tyden (21.11. 2011 - 27.11. 2011) je:
Pondeli: 17
Utery: 18
Streda: 24
Ctvrtek: 21
Patek: 16
Sobota: 29
Nedele: 31

Celkem: 156
Děkuji moc všem! Návštěvnost úžasná!
P.S.: Zítra jedu do nemocnice na rentgen, tak uvidím
co s rukou. Budu přidávat další článečky nebojte se! Chystám spešl článek o filmu Kajínek! V tomto filmu jsou věci, které mně zaručeně přesvědčily v to, že Kajinek vrah není a není zdaleka, takový, jak o něm spousta lidí mluví!!
Nechte se překvapit! :)

Under the mistletoe....

27. november 2011 at 8:54 | Michelle El |  Oddělovače
Ahoj!
Vím, že jsem se dlouho neozvala, teď A v této situaci to moc nejde...
Navíc prožívám, krušnou chvíi s kámoškou (hádky, hádky, hádky), no prostě všude hádky! Néé já už to nechci, copak je to zapotřebí? Teď před Vábnocema? OK jsou do nich ještě 4 týdny, ale i tak, je to naprd.
Někdy si přeju aby hádky vůbec neexistovaly. Nikdo to nemá za potřebí a navíc, bez toho se žít dá, no ne?

No nic teď se mi vůbec nemůže rozjet PS( Photo shop), tAkže to taťka musí dát nějak opravit, ale aby tu nebyla nuda, našla jsem pár oddělovačů, snad potěší. :)No tak jenom tři, ale aspoň něco, do té doby, než se PS spraví :) Věcnější článek přidám asi během týdne, nevím jak dopadne ruka a jak budu stíhat s učením, tento týden bude strašnýý :D

MICHELLE EL


Recenze knihy: DÍVČÍ PARTA

25. november 2011 at 14:02 | Michelle El |  Other
Nakonec jsem se proto přec rozhodla, ikdyž má ruka ještě není úplně zdravá:(

Autorka: Lisi Harrison
Název: DÍVČÍ PARTA: Nejlepší kamarádky? Ani náhodou!
Ilustrace: ŽÁDNÉ
Vydavatelství: Klokan 2004 anglicky; 2006 česky
Překladatelka: Lenka Faltejsková
Vydání: 1
Počet stran: 187 děj + informace ke knize
Žánr: Neumím přeně definovat, román to není, prostě kniha pro dívky, o pocitech, módě apod.

Celý děj této knížky se točí kolem sázky 2 dívek Messie a Claire.
Messie se nelíbí Claiřin styl oblékání a projevu a Claire se na Messie nelíbí, že chodí často do nákupních center pro oblečení skoro 4x do měsíce. Zároveň chcou jejich matky mezi nimi uzavřít přátelství, protože Claire je v tamní škole nová.
Nakonec Messie a Claire uzavřou dohodu. Messie chce uspořádat Halloweenskou pártu u ní doma a potřebuje na to souhlas rodičů. Uzavřou dohodu, že před matkami budou dělat, že jsou to nerozlučné kamarádky, aby se Halloweenská párty povedla chce na ni pozvat i kluky a předčit párty své úhlavní nepřítelkyně Becky.
Navíc se vsadí, že Claire nesmí nosit celý týden žádné oblečení 2x včetně bot a Messie zase nesmí navštívit nákupní centrum. Jestli to některá z nich poruší nebo ne a jak dopadne celá Halloweenská party to nechám na přečtení vám :)

Kniha se četla úúžasně a proto naposto všem doporučuji :)
Zraňená!!!

22. november 2011 at 18:13 | Michelle El
Ahoj zlata moje!
Zprvu se omlouvám, že se zde slibovaný článek neoběvil, ale dneska ještě pořád fakoš nebyl čas. Před chvílí jsem přijela z nemocnece se zlomeným prstem v dláze.
Takže se omlouvám, ale jelikož jsem pravačka a jako na truc je v dláze ruka pravá nebudu moc přidávat... Musím si na to zvyknou, pochopte, já to ještě nikdy neměla.
No zkrátka a dobře se mi z kosti odloupnul její kousek měří na dýlku 2 milimetry, ale nevěřily by jste co taková malká mrcha dokáže udělat!
No přidávat budu opravdu minimálně. Doufám, že se na mně nezlobíte, já to neudělala schválně, až na tom se psaním budu trochu lépe ozvu se ještě podrobněji. Zatím se mějte miláčci a nezlobte se na mně :(
P.S:AFFS nevím jestli budu moct obíhat , nemazejte si mně prosííím!!!!!!

Návštěvnost :)

21. november 2011 at 18:50 | Michelle El
Navstevnost za minuly tyden (14.11. 2011 - 20.11. 2011) je:
Pondeli: 24
Utery: 21
Streda: 27
Ctvrtek: 30
Patek: 37
Sobota: 36
Nedele: 44

Celkem: 219
Děéékují :). Jste všichni moc milí, ikdyž nevím, jestli to ten TOPLIST počítá dobře, od pohledu soi myslím, že to 219 vyjít nemohlo, ale dobře no :D. Každopádně zase strašně moc všem děkuji, za návštěvu a za to, že vás ještě tento blog neomrzel, mrzí mně, že jsem se dnes neozvala dříve, ale blbnul mi noťas joo a byla jsem v knihovně, no málem jsem měla platit poplatek 110,- zato, že jsem do knihovny cca 3 měwsíce nechodila!!! No chápete to? Proč mám platit za to, že jsem tam nechodila?? Nakonec to smazala a oně jsme na to "jakoby" zapoměly a naštěstí nic... Co si o tom myslíte vy? Pište! Navíc asi zítra by jsem mohla přidat článek, bude to recenze na jendu super knížku :).
6353261733_f94e7e3a8a_z_large
P.S.: Chci tááám :)))) :♥♥♥♥

NEW design!

20. november 2011 at 9:36 | Michelle El
AHOOJ!
Takže, jste si mohli všimnout, že jsem zhase změnila design a to proto, že už se sice pomalu, ale jistě blíží Vánoce, na kt. se já osobně moooc těším!
Jo a děkuji mému AFF Elišce, která mi vnukla do hlavy super tip na Vánoční přání (mé samozdřejmě :)) A to sice paletka 120 očních stínů, no ale nevím jestli mi ji "Ježíšek" donese :).
No a já jsem si připravila mini změnu designů.

Dnešní design :) Staršně moc se mi líbí a adminku blogu lost-and-found.blog.cz strašně chválím za jeho výrobu :)

a předešlý design :)

Hey, Yeah YOU!

19. november 2011 at 7:50 | Michelle El
Ahoj!
Tak se zase ozývám, dnes to bude maličké shrnutí dne a mini INspiration :) No včera byl docela dobrý den.
No uvažuju o brzkém nákupu dárků, asi budu kupovat v ROSSmanu a něco málo v ROJALce,
možná i v nějaké drogerce na náměstí :)
Ale vím co bych chtěla na vánoce :D
No za prvé nekonečnou šálu, kterou chci moc, koc, moc. Pak nějaké laky od OPI nebo od CHINA glaze, ale to ještě musím zjistit kde se nakupují.Letos budu dárky nakupovat dvoum kamarádkám, pro jednu mm vymyšleno, ale pro druhou ještě ne :(... A co vy milí zlatí, už máte vybráno, co koupíte rodině, kamarádkám nebo přítelům/kyním? Pokud ano, tak pište jaké :)
:) jde se na INspiration
ʝʋℓια -

Rumour has it, yeah rumour has it...

16. november 2011 at 21:56 | Michelle El |  Fashion
Ahoj!
Doufám miláni, že se máte dobře? Já si tento týden užívám naprosto skvěle, protože jsme se včera neučili z důvodu návštěvy Vítkovické střední průmyslové školy. mají to tam opravdu luxusní, bazén, saunu, posiluvnu, tělocvičnu,akorát by mně nebavily ty obory jako elektrikář, automechanik apod. :) Pro holky tam sice mají ekonomiku, ale itak.
Já už mám vybráno co chci dělat.
Hádejte.. Učitelka..Jo někdo si řekne, že chcu mladým kazit život. Nechci, já chci být hodná paní učitelka, kterou budou mít děti rády :)
No ještě k tomuto týdni tak, že dneska jsme psali první dvě hodiny Pythagoriádu, no můžu vám říct, že u mně marná sláva.. Já jsem prostě na matiku levá a vždycky budu! A to se asi nezmění, ikdybych vypočetla 200 příkladů denně (obrazně myšleno). No zítra volno miláčci, takže to je supéér! Jsem ráda, jenom mně štve, že některé školy mají ředitelské volno i v pátek a my ne ... Ale tak co už. Nic s tím nenadělám. Jinak se omlouvám, že píšu až tak pozdě, odpoledne se mi nechtělo páč jsem odpočívala :D. Jinak bych ještě touto cestou chtěla poděkovat všem za milé komentáře :). Jste opravdu všichni milí a vážím si toho co do komentářů píšete. Mám vás ráááda!
Jo a málem bych zapoměla! Dneska jsem na internetu našla skvělou inspiraci pro zdobení nehtíků!
Moc se mi to líbí a já sem dávám video i případné fotky :)

Může to dopadnou takhle...
water marble – Fashionista: Fashion Industry News, Designers, Runway Shows, Style Advice
nebo takhle.

Návštěvnost (7.11 - 13.11. 2011)

15. november 2011 at 16:54 | Michelle El |  Other
Navstevnost za minuly tyden (7.11. 2011 - 13.11. 2011) je:
Pondeli: 7
Utery: 9
Streda: 11
Ctvrtek: 15
Patek: 22
Sobota: 36
Nedele: 128

Celkem: 228
Ehm, ehm... Dělám si srandu :D. Žádný proslov velký nebude :). Ale jsem nesmírně ráda za tu neděli, díky které mi na den :D, zajistila návštěvnost krasna.cz. Ne, kvůli návštěvnosti jsem tam článek nepsala, ale je to hezké :). Dneska už to zase pokulhává, ale já věřím, že se ještě najdou lidi, kteří zde budou chodit rádi a otom to je :). jinak všem z celého srdce děkuji, že se sem koukli a doufám, že mi to s tou krasnou.cz vájde, ikdyž si podle komentářů a rýpavých lidí ( ti se najdou úplně všude a po jednom komentáři, už si jich nevšímám a všechno nechám náhodě) moc nevěřím ... Snad možná :)
P.S.: Omluva za to, že jsem tento článek nepřidala už včera, jenomže blog měl kacy, že článek musí mít max. 40000 znaků, nebo kolik :D.


Trendy letošní ZIMY, které ti nemůžou uniknout!

13. november 2011 at 12:13 | Michelle El
Období zimy sice ještě nenastalo, ale ve večerních ulicích je velká zima.Už víš co v zimě na sebe? Ne? Já ti poradím!

Dnešní zima bude celá v tónech fialové až černé barvy, což ale vůbec nevadí, protože si přece můžeš vybírat z barev širokého sortimentu! Je fajn když se někomu fialová líbí, ale člověk nemusí být fialový od hlavy až k patě. Mám pár tipů, které by se ti na zimu mohly líbit, případně by si je mohla využít.

NEKONEČNÁ ŠÁLA
Tato šála se stala v poslední době velmi oblíbenou. Ani mně neunikl pohled na ni v některých obchodech. Dá se sehnat skoro všude a za příznivou cenu, tuším že do 200,-. Dělají ji snad ve všech velikostech, protože někteřým lidem vadí, když mají šálu kolem krku omotanou na 3x a pod. z důvodu toho, že některé šály jakoby "škrábou" a jsou na krku dosti nepříjemné. Tobě, by ale tento kousek v šatníku chybět neměl. I já si na něj brousím drápky. Nicméně neunikla ani mnohým Stars! Oblíbila si ji třeba i Selena Gomez, která se v ní objevila už nekolikrát. Sel si ji pořídila v křiklavě červené, která ji moc sluší.
V květnu tohoto ruku se v ní ukázali i její přátelé a fanoušci. Pokud se ti v zimním období nechce vycházet z domu do města jenom pro jednu šálu opatři tímto úkolem mamču, nebo si ji kup v pohodlí domova, přes internet :)
Tumblr_lkfk3rkrl11qe0kcno1_500_largeTumblr_lioloa7ktg1qatyd2o1_500_large