October 2011

Návštěvnost (24.10 - 30.10)

31. october 2011 at 16:58 | Michelle El
Navstevnost za minuly tyden (24.10. 2011 - 30.10. 2011) je:
Pondeli: 16
Utery: 26
Streda: 35
Ctvrtek: 31
Patek: 38
Sobota: 24
Nedele: 15

Celkem: 185
Moc vám děkuji za opět hezkou návštěvnost! Jste fakt úžasní! No já jeno řeknu to, že jenom tak dál :), jo a asi zítra by se tu mělo oběvit, hodnocení jednoho blogu, jehož adminbka, si o ohodnocení psala už asi před 3 týdny, jenomže nebyl čas, takže se to fakt nedalo.Zapracuji na tom snad ještě dnes, ještě se musím doučit některé věci...
Měj te se hezky a užívejte zbyteček dne :)


Jak pak se vám vede?

29. october 2011 at 10:58 | Michelle El |  About Me
Ahojte všichni!
Tak jak se máte?Co prázdniny a státní svátek? No já osobně jsem se měla docela dobře, ikdyž ve středu, to byl úžasný den!Jela jsem s holkama do města, něco koupit, protože v Rossmanu měli slevy na laky GS (Gabriela Salvete).No nicméně zašly jsme i ještě do Albertu na donuty, já jsem si koupila jeden, páč jsem neměla tucha, jak to chutná apod. no a sice musím vám říct, že jsem se do nich zamilovala! To nadýchané těsto, no paráda, lepší než koblihy, ikdyž drahé, jak * no víte co :D.No pak jsme šly do toho Rossmanu, tam, jsme byly nejmíň hodinu, protože než si každá něco vybrala... No já jse m si koupila zmatňující lak od eSSENCE, který je mimochodem úžasný a z vlastní zkušeností vám řeknu, že je lepší mít 2 až tři laky barevné (základové) a dokupovat zdobící laky apod, protože je fakt lepší když si koupíte lak jemný, bez třpytek a koupíte si přímo třpytky od př. Essence a přelakujete, protože z laků, kt. v sobě třpytky přímo mají, třpytky neodděláte :), a ty zdobítka se fakt využijou na více způsobů.No a pak jsme narazily na šok (pro mně to teda šok byl) a velký.No šly jsme platit a najednou jsem si všimla, že tam mají vystavený karáček řasenky ONE BY ONE, tak jsem tam šla a nad tím šílený výprodej Catrice Bohemian kolekce.No by vás asi trefilo, ze 100 slevnili lesk no zkuste hádat. To byste neuhádly na pouhých 5,-.A taky laky snad ze 60,- na 5,-.No takže jsme nakoupily laky, protože kde koupíte 11ml laku za 5,-???Nikde!
Jo byla jsem vedle, ale mrzí mně že jsem si nekoupila ještě tmavě modrý lak, to mně opravdu mrzí, ale kupila jsem si lesk na rty 01 My home is my sand castle.Voní úúžasně a na rtech vypadá božsky!No víte voní jaky ty karamelkové bonbony Toffe (nebo tak něco).No láska na první počuch :D.
Já jsem si prázdniny naprosto užila a co vy? Napište do komentářů, budu se těšit :)

Wall Photos

PNG Hearts

28. october 2011 at 0:24 | Michelle El |  Graphica
Ahojte!Mám tady dávku další grafiky, tentokrát PNG srdíčka, srdíčko jako takové udělat dokážu, ale nedokážu ho překrýt vybraným vzorkem př. celebrity apod.
Tak tady jsou :)

Michelle El ♥


My first: COLORKY

27. october 2011 at 0:31 | Michelle El |  Colorky
Johohó a je to tu!Moje první colorky jsou na světě!Pravda je sice ta že nejsou nijak světové, ale myslím si, že na to, že to byl můj první pokus, tak se docela povedly :D

Jsou teda zatím jenom tři, ale na ostatních se pracuje, asi vytvořím novou rubriku s mou grafikou :)

Oddělovače

26. october 2011 at 7:56 | Michelle El |  Oddělovače
Rozhodla jsem se udělat pár oddělovačů, kdo by měl zájem, tak si je zkopírujte, ale uveďte zdroj, jsem sice začátečník, ale to neznamená, že mi je budete krást :D
Jo a napište do komentářů, že si je berete :)
Vaše
P.s.:Vy tam šedé ohraničení mít nebudete, mně to dělá z ničeho nic najednou asi už 2 měsíce.Oprabdu, kdo by věděl, poraďte jak se toho zbavit, jem už hodně zoufalá... :(

Fashion style

26. october 2011 at 7:30 | Michelle El |  Fashion
Ahojte! :) Takže tady máme další dávku obrázků, můžete to brát jako inspiraci :).O to je to potom lepší.No já jenom doufám, že se výběr bude snad :) líbit a pište, pište názory ;D.
Jolie Glamoureux ❤

Long hair inspiration ♥ ;)

25. october 2011 at 16:42 | Michelle El |  Fashion
Wow!Takže konečně nějaké volno, ikdyž prarodiče pořád tvrdí, že máme volna až za hlavu a že by se to nemělo dovolovat tolik volna :D.No ale tak co už, že?
No každopádně, teďko když jsou ty tři dny prázdni (teda dva + st. svátek ), dohromady 5 dní, to je fakt úúžasný!No jinak, ještě bych se chtěla podělit o to, že 8.11.2011 pojedu do divadla ve Frýdku - Místku (zatraceně si nemůžu vzpomenout na jméno ), no pojedu s babi, dědou, tetou apod. členy rodiny na vystoupení Karla Šípa a Josefa Náhlovského, budem sedět ve třetí řadě a jestli mně budou chtít vytáhnout na pódium (někteří baviči to tak dělají ;D), no tak asi nevím co budu dělat, nejhorší je, že jsme hned veprostřed (:( ) :DDD...Ale tak doufám že si celou šo užiju an 100% .Jo a ještě cca 10.12 pojedu s babi, dědou apod. do ČEZ Arény, na Popelku na ledě, no už se těším, jak malé dítě :)

ericas salgsblogg -

get $leazy

Návštěvnost (17.10 - 23.10.)

24. october 2011 at 17:17 | Michelle El
Navstevnost za minuly tyden (17.10. 2011 - 23.10. 2011) je:
Pondeli: 19
Utery: 14
Streda: 18
Ctvrtek: 10
Patek: 19
Sobota: 30
Nedele: 34

Celkem: 144
A jéjej, návštěvnost silně pokulhává, což mě, strašně mrzí.Budu se muset snažit přidávat častěji, ikdiž toho má opravdu až za hlavu, dneska jsem se začala učit, jak sem přišla ze školy a budu se učit asi až do sedmi.Vůbec nevím, jak to budu stíhat + mám rozdělané jedno hodnocení blogu, které bych mohla dodělat zítra odpoledne protože budu mít čas (snad :D).No jinak přeji všem pěkný zbytek dne no a gtaky ať se vám daří ve škole :)

Hodnocení blogu Minička-Opička

23. october 2011 at 7:46 | Michelle El |  Hodnocené blogy
Přezdívka- Monička-Opička
Blog -zde-
Její blog je o New Yorku (hlavně) a všem možném
Hodnocení:
1.První dojem-7/10
2.Stránka-5/10
3.Menu-6/10
4.Články-3/10
5.Přehlednost-8/10
6.Celkový dojem- 7/10
7.Body-36
8.Známka--- +2
Celkové hodnocení: Nlog se mi hned na začátku líbil díky vhodně zvolenému designu (mám ráda Sel ;D). No, ještě pro vysvětlení ke článkům jsem nedávala moc bodů, protože se většinou jedná jenom o designy a většinou k nim není nic moc napsané. Ještě trochu přskočím. Menu je přehledné díky množství rubrik, ve kt. se to všechno hezky uschová. Já osobně si myslím, že známka odpivídá a také doufám, že na mně nebude Adminka Monča naštvaná :)