Chčije a chčije....a nejen to!!

2. august 2011 at 10:31 | Dirty GIRL! |  Other
Ahoj zlata!
Bože... to počesí mně tak stráááášně sere.....Za celé tyto prázdniny, jsem si léta užila jenom??Coto tu kecám??Léto nebylo!:DDDNe, jako je to hnus, na táboře nebylo hezky (možná tak tři, čtyři dny, co sme se i v odpoledním klidu chodili koupat do splavu) a doma asi tak jenom dva dny, jinak celé prázdniny prší, je hnusně a já už do konce prázdnin nečekám žádné změny...Jedna moje kámoška to na FB vychytala cituju: Teďkom furt chčije a jak pujdem do školy bude hezky.. .
Ale má pravdu no ne??Tohle zákon schválnosti....Jsem celá znuděná, když prší nemůžu ven, nevím co mám dělat a samou nudou bych se užrala!!S kámoškama nemůžem jít ven na procházku nebo tak...Já už to normálně vzdávám.
A ještě tohle.Proboha lidi vzpamatujte se!!!Už mně serou ty všechny vrařdy, kdy nedejbože matka ubije miminko, bratr zavreaždí dceru jenom proto, že jí to jde lípe ve škole, vnuk umlátí babičku k smrti, kvůli 200,- které má na drogy (překvapitelně), atentáty na sousední země...Kdyý si nedáte pokoj ta třetí světová bude!!Já ji jako fakt nechcu zažít a nikomu to nepřeju!Ty vraždy a já nevím co všechno ještě....Proboha že vás o baví!!!Já bych se ani nedivila, kdyby byl konec světa, protože, tohle už se vážne nedá...Jako zamyslete se někdy nad sebou...Tohle ještě svět neviděl nikdy...A tak se ptám:Proč to musí být?, Dělá vám to dobře?, Vy se nebojíte budoucnosti?, Vám je to jedno?, Nemůžete jednoduše přestat s těmito věcmi???
Jste ubozí!!!!!!!!! X.o.X.o
Vaše DirtyGIRL!


 

1 person judged this article.

Comments

1 Nikki Nikki | 2. august 2011 at 17:30 | React

tady je dneska krásně...:D

2 dirtydancergirl dirtydancergirl | Web | 4. august 2011 at 17:47 | React

Zrovna dneska ve čtvrtek taky, ale v to úterý bylo váže hnusně, vybralo se to až na večer...škoda...Ale doufám, že zase nadlouho škaredě nebode...pochybuju... :-)  :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama