Domáá!!

19. july 2011 at 13:00 | Dirty GIRL! |  Other

Ahoj miláčci moji!

Tak jsem ráda, že jsem konečně na svém milovaném blogu zpátky, protože už mi to moc chybělo!Jenom řeknu pár slov o táboru a asi budu připravovat nejnovější články.

No, jak bych začala.Tábor se rozprostíral na Starých Hamrech kolem lesů a říček.Když jsme tam přijeli, tak asi celé tři dny v kuse pořád pršelo a pak jsme museli tak čtyři dny čekat, než uschne všechno bahno co se usadilo všude na place.Táborová tématika byla o vesmíru.Hlavním nepřítelem byli Vogoni (Vogoni-vlastně to byli naši vedoucí, ale pro nás a naše oddíly představovali zlé ufony, kteří chtěli zničit naše planety, kterých bylo dohromady šest jako šest oddílů a kdyby se jim podařilo odstranit naše planety, postavili by mimo ně mezigalaktickou dálnici.)Byla to trochu pakárna, ale dalo se to.
Asi tak sedmý den se začalo počasí zlepšovat a vysvítalo sluníčko a tak, a když byly velké vedra, tak jsme se chodili koupat kesplavu v odpoledním klidu, nebo v druhé části odpoledního zaměstnání.Když byla v noci zima, tak jsme se museli šíleně navlíkat, protože bysme asi měli brzo omrzliny, kámoška co byla se mnou ve stanu mi říkala, že ji jednou v noci málem omrznul nos tak se musela zamuchlat do spacáku vakt celá!Ale jinak celkový dojem z celého tábora je moc dobrý.

P.S.:Nejlepší zážitek a to ten, že sem do slova a do písmene stála jednou novou v České republice a jednou na Slovensku!

Jinak celému táboru dávám jak jinak nežnáhled obrázku

,ale už bych asi nejela, protože 14 dní je pro mně moc (ikdyž to zní od 13ti leté holky divně) a bylo mi hodně smutno...
Papá bobani moji Dirty GIRL!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama