June 2011

Tábor!

30. june 2011 at 12:02 | Dirty GIRL! |  Other

Ahoj lidi!Mám pro vás pro mně nemilou nevim jak pro koho dalošího,ale zítra odjíždím na tábor a vrátím se až 15.6. takže sem nebudou žádné články.Aby jste věděli.Mějte se!!


Criss Angel a jiní...

25. june 2011 at 12:12 | Dirty GIRL! |  Other
Ahojky všichni!
Tématem dnešního týdne je magie a já si ji vybrala proto, že mi je hodně sympatická a miluju různé mizící triky a kouzla a magie je mi opravdu hodně blízká.
Myslím si, že asi nejznámějším mágem na světě je Criss Angel můžete ho znát z televize (Prima COOL), kde každý řtvrtek tuším od 20:10 hod běží jeho magický seriál.nejen, že je to nádhernej chlap, ale dokáže takové věci, že se mi z toho někdy až točí hlava a vůbec nechápu co to je.Ale jedno je jasné a to, že všechny triky je jen a pouze dobře vykonaná iluze.Dokáže to člověka tak zmanipulovat, že tomu ani sám nevěří.Docela mně na jeho pořadu někdy štve tohle.Třeba včera opakovali díl o tom jak vrátil slonici, kterou mimochodem v minulé sezóně nechal zmizet.Štvalo mě na tom jednoduše to, že jak producent tak i ostatní "poskoci" si ze všech utahujou tím, že řeknou např.(a to tam včera řečeno bylo):,,Nevím, kde ta slonice zmizela."
Všichni moc dobře ví kde byla jenom manipulujou s lidma aby jim skočili "na špek", ale nebudeme si nic nalhávat o tom to všechno je, že?
náhled obrázku

Další na řadě je HOUDINI.Tento záhadný kouzelník byl ve své době úžasný (mimochodem vzor Crisse Angela viz. výše).Vím o něm jen to, že jeho kouzla byla nejzáhadnější a nikomu se jej nepodařilo vyluštit (kromě obrovské bandasky s vodou ve kt se schovala měl tam puta na nohách a rukách a musel se dostat ven).A taky to, že jendou dělal jeden pokus a když to mělo skončit už ho nikdy nikdo neviděl, prostě se vypařil ze světa...Od té doby co jsem se taťky ptala jestli neví jak Harry Houdini zemřel a řekl mi, že to bylo takhle a že neumřel, pořád mi vrtá hlavou, co se vlastně s ním stalo...Co si myslíte?jak to bylo?

Polyvore

21. june 2011 at 15:21 | Dirty GIRL! |  Fashion
Ahojte všichni!
Takže, jde mi oto, že jsem se včera přihlásila na aplikaci POLYVORE, dá se zde tvořit opravdu úplně vše od módních návrhů až po novinové články s oblečením apod.Moc mě to začlo bavit a tak jsem něco vyrobila a tady jsem vám to chtěla ukázat ta prosím, tady to je:Tak co líbí?Napiš svůj názor!Budu se těšit! Vaše Dirty GIRL!

Vtipné obrázky II.

16. june 2011 at 16:24 | Dirty GIRL! |  Other
Ahojky všichni!
Ahoj.Táákže.K věci.Brouzdala jsem "znovu" po facebooku, a našla jsem super obrázky.Něvív jak to pobaví vás, ale mně to pobavilo MOC!Tak tady to máte a napište, jak se vám to líbí! :-*
Nejlepší!!! :-D
Kámoška sice říkala, že je to staré a že to bylo v reklamě na Vodafone či T-Mobile, ale i tak se mi to líbí a připadá COOL!!
Vaše Dirty GIRL!

Omlouvám se!

15. june 2011 at 14:58 | Dirty GIRL! |  About Me
Omlouvám se všem, co chodí na můj blog, čtou si články apod.Nepsala jsem tu už dlouho, protože se teď uzavírají známky ve škole, a je hodně učení apod.Nicméně, já už byla vyzkoušena ze všeho, kromě matiky a snad zemáku, takže by jsem tu měla přispívat články čatěji.Ale tento týden je opravdu perný a nabouchaný do poslední chvíle, takže se omlouvám, ale jinak to nejde bohužel...Snad to nijak nevadí.Jinak mám nápad na žhavé téma (jak pro koho):Jak jste na tom se školou vy?Stíháte to všechno, nebo se mordujete a pořád to nejde?Pište do komentářu, budu se těšit na vaše příspěvky!
drawing, drawning, geek chic, girl, glasses, sketch - inspiring picture on Favim.com

Vaše Dirty GIRL!

Vracení času...?

11. june 2011 at 0:00 | Dirty GIRL! |  Other
Asi to znáš..
Pohádáš se s kámoškou, rozejdeš se s klukem kvůli prkotině, nemluvíš s rodičema...
Jen si přiznej, že se ti to už nejmíň jednou, dvakrát (ba ne vícekrát stalo).
Nejsi pak jediná.Mně se to taky (teď přeženu :-) snad milionkrát... ;-)
Stroj času by proto byla dobrá pomůcka, která by se šikla každému.Třeba i za malý přeřek, ale každý ví, že i malý přeřek dokáže ublížit.No nic méně.Já si stroj času představuji tak, že by to mohla bt malá krabička, která by ukazovala čas a kdyby jsme ho chtěli vrátit, zadali by jsme poždovaný čas a bylo byto.Jenže vše není tak lehké jak se zdá protože než to někdo vymyslí, než to vyrobí ....atd.
Samozdřejmě taky, že by to chtělo hodně lidí, předpokládám tak, že každý.Nesmíme ale zapomínat ani na strašné historické události.Vemte si např. LIDICE.Dnes "slaví" výročí kdy byly Lidice vyhlazeny.Bylo to hrozné a kdyby se nenarodil jeden jistý člověk (kterého určo všichni znáte) a který nesnášel židy a podotýkám, že jeho matka byla židovka...Ach..
Přiložila jsem zde odkaz na www.stream.cz kde je video o Lidicích.Je to něco strašného, proto radím do budoucna, než uděláte něco čeho budete litovat (nemyslím jistého člověka,který toho nikdy za ěci které provedl nelitoval)...
ROZMYSLETE SE NAD TÍM CO DĚLÁTE!

vAŠE Dirty GIRL!

Vtipné obrázky..

4. june 2011 at 13:10 | Dirty GIRL! |  Other
Nuda...Jó ta zákeřná nuda...
Brouzdala jsem po seznamu, protože jsem hledala vhodné obrázky do článku.Dávala jsem typy barev a když požadovaný obrázek v dané barvě není tak se tam ukážou různé odkazy..to asi všichni víte a já klikla na vtipné obrázky..některé sice nic moc, ale přece se jen něco našlo....tak tady to je...!

Pozor aby vám vaše myš nevyhladověla, nebo aby ji nenapadly viry!! :-D
Potěší
Potěší...!
Podnikatel
Podnikatel :-)
Momentka
Momentka.. :-D
Meloun
Meloun...:moc dužiny tam není, že?

To je vše a snad se vám to líbilo a popřípadě zlepšilo náladu... Vaše Dirty GIRL!

Music♥♥

4. june 2011 at 10:16 | Dirty GIRL! |  Music♥
Tady máte nějaké MUSIC tipy.Mně osobně se tyhle písničky strááášně líbí..Saynd budou i vám, tak hezkou podívanou a poslyšenou!!
Rihanna-Black Butterflies


Tak to je vše.Časem dodám novější hity apod.Takže se zatím mějte a čusky! Vaše Dirty GIRL!

;Princezny, králové, princové....

4. june 2011 at 8:48 | Dirty GIRL!
Pohádky..... kdo by je nemiloval?
Toť otázka....
Pohádky miluje opravdu snad každý a moýná se to zdá být hloupé, ale i přes můj věk a snad nekončící pubertu opravdu pohádky stále miluju!!Dokonce i můj taťka se na ně pořád dívá!! :-DPohádky už dávno vznikaly v knižní podobě a ty nejslavnější jsou asi pohádky bratří Grimmů (Wilhelm+Jacob).Dokonce tyto pohádky byly zfilmovány Německem (odkud oba bratrové pocházeli) a mohli jsme je vidět na televizi Nova, kde byly visílány každou neděli kolem 1300.Mně nejvíce přiristly k srdíčku 3 jejich pohádky tj. Bratříček a sestřička, Locika a Sněhurka.
náhled obrázku náhled obrázku
Wilhelm Grimm Jacob Grimm

Nejlepší režisér pohádek je podle mně Zdeněk Troška.V dnešní době natočil spoustu nádherných pohádek, ale také humorných filmů jako: Doktor od jezera Hrochů (kt, se natáčel v Africe), Nejkrásnější hádanka a nakonec nejnovější pohádka a ta je Čertova nevěsta.Přiznám to, že minulý rok, když si prohlížel zámek Buchlovice tak já s naší řídou jsme tak zrovna byli a já ho potkala.Bohužel na neštěstí se semnou nechtěl ani vyfotit ani se mi podepsat z důvodu toho, že by potom chtěli podpis všichni a houby...Byli jsme tam jenom my a jediná já byla nasšena z toho, že ho viděla, jinak byl úplně všem totálně uktradený!!Jako člověka ho nemám ráda i proto, že byl protivný, ale jinak pohádky má suprové, ale jak jsem už řekla jako člověk u mně pořádně klesnul!!
náhled obrázku
Zdeněk Troška