Sexy nohy?No problem!

17. april 2011 at 13:31 | Dirty GIRL! |  Fashion

9 TIPŮ PRO SEXY NOHY!
1KOUPEL PRO SUPER POCIT
Hýčkání nohou by mělo startovat relaxační lázní a nemusíš se kvůli tomu nakládat do vany celá.Postačí nalít do přiměřěné nádoby půl litru vlažné vody, přidat do ni relaxační sůl a nechat nožky pěkně čvachtat.Doba koupele se nijak nelimituje - prostě do té doby než tě to přestane bavit:-)Nohy se ti prokrví, budou hezky vonět a kůže, i na patách
krásně změkne.
koupel na nohy FOOT WORKS s granátovým jablkem a čokoládou(Avon, 139,-)

2.NEZAPOMEŇ NA KRÉM
Chodidla nejsou vidět, a proto na ně často kašleme.Potřebují ale péči stejně jako třeba nehty.Denodenně nosí celou tvou váhu, kůže na nich je nejvíce opotřebovávaná a zatěžována a mnohdy jsou celou věčnost uzavřena v nepohodlných nebo neprodyšných botách.Zaslouží si být hýčkána a krém se o to postará


intenzivní+hydratační levandulový krém na chodidla FOOT WORKS(Avon, 149,-)
3.NEHTY NESTŘÍHEJ, ALE PILUJ
Tvar nehtů je u nohou mnohem důležitější než na rukou, kde jde jen o efekt.U nohou musí mít nehty sprvávný tvar proto, aby se zabránilo bolestivému zarůstání.Stejně jako na rukou piluj nehty vždy jedním směrem a do roviny!

speciální pilníky na nohy seženeš v každé drogerii c ceně kolem 60,-4.PRYČ SE ZROHOVATĚLOU KŮŽÍ!
Určitě se budeš ještě nějakou chvíli ponožkám v botách obloukem vyhýbat, což ale znamená, že kdekdo může zahlédnout tvé paty.Pokud máš na nich hroší kůži, asi to nebude zrovna pěkný pohled.Proto je po koupeli nebo sprchování vydrbej pemzou nebo škrabkou na nohy.


škrabka na hrubou kůži a kartáček na nehty FOOT FILE AND BRUSH(Oriflame, 69,-)5.ČAS PRO NOVÝ NÁTĚR
Pod barevný lak si vždycky nanes lak bezbarvý, zvláště u nohou!Zamezí jinému zbarvení laku a taky mu zajistí delší životnost.A jaký lak na nehty frčí?V podstatě jakýkoliv-letošní trendy přejí pestrým barvám i francouzské manikůře.Jedinou je, a to si zapiš za uši, že lak na nehtech na rukou a nohou NESMÍ být stejné barvy!

kolekce trendy laků MiniColorama za minicenu (Maybelline, 1ks/29,90,-)6.OSVĚŽENÍ PRO UNAVENÉ NOHY
Jsi celý den na nohách nebo jsi po dlouhém a náročném dni unavená sportem nebo běháním po obchodech?A co teprve thé nohy?Určitě máš pocit, že jsou těžké, oteklé a utahané až k padnutí!Fofrem je osvěžíš a dostaneš zpátky do kondice s pomocí chladivých a voňavých sprejů nebo gelů!


chladivý a osvěžující sprej na nohy s vůní třešně FOOT WORKS(Avon, 149,-)
7.UDRŽOVANÝ POVRCH NEHTŮ
Tvoje nehty i kůžička kolem nich se možná začaly během léta třepit - brrr - a to zřejmě proto, že jsi často běhala bosa nebo jen v žabkách.Proto bys měla kůžičku včetně nehtů natírat každý den pečující olejovou tyčinkou.Budou rázem vypadat pěstěně a zdravě!


pečující olejová tužka s kokosem COCONUT GREEN(Body Basic, 199,-)

8.PEELING PRO ZMĚKNUTÍ KŮŽE
Udělej si alespoň 1x v týdnu peeling chodidel a budeš koukat, jak budou tvé nohy rázem krásně hladké.peeling rozetři po celé ploše chodidla, dobře vmasíruj a opláchni.


peeling pro odstranění hrubé a suché kůže nohou FEET UP EXFOLIATIONG FOOD SCRUB (Oriflame, 179,-)

9.KRÁSNÁ VE SPÁNKU!
Před spaním nohy nakrémuj a na nohy pak natáhni tlusté zimní bavlnené ponožky (anebo sepciální viz. dole) a hurá do hajan!Nohy tak budou moct celou noc využívat výživné látky z krému, který je zjemní.
bavlněné kosmetické ponožky MOISTURISING SOCKS mají univerzální velikost (Oriflame, 149,-)
krém na rozpraskané paty CRACKED HEEL FOOT CREAM (Neutrogena, 129,-)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 dirtydancergirl dirtydancergirl | Web | 25. april 2011 at 16:32 | React

jenom chci dodat že zdroj byl: časopis BravoGIRL! 8-O

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama