ŘEKNI TO NEHTY!

19. april 2011 at 14:19 | Dirty GIRL! |  Fashion
ČERVENÝ
Červená zaujme každého na první pohled, prostě drze práskne do dlouhých vypadá rudá vulgárně a očí.Nosí ji sebevědomé holky, které rády flirtují!Je to barva ásky, vášně a působí sexy.Ale POZOR:Nehty musí být krátké.Na lacině....
ČERNÝ
Ráda drama, baby?Černá je barva tajuplná, mystická, kreativní, extravagantní a vždycky IN.Nic pro hodné holky!Na nehtech působí jasně provokativně, vyjadřuje touhu pro zviditelnění,vyjímečnosti a vyjádření osobnosti nebo stylu.
SVĚTLE RŮŽOVÝ
Čistá romantika!Růžová je barva, která nechá vyniknout tvou něhu, mládí, a zahalí tě do obláčku roztomilosti k pomilování.Se světle růžovými nehty vyzařuješ na kilometry daleko svou laskavost, smysl pro romantiku, hravost a svůdnost!
PINK FUKSIOVÝ
Je mladší uličnická ségra světle růžové.Pink je velice silná, pronikavá a možná i trochu agresivní.S pink drápky budeš působit nezávisle, drze a bude jasné, že ti jde o flirt!Stejně jako rudá a černá, tak ani na tenhle odstín příliš ,,nemuwí" dlouhé nehty.
SE TŘPYTKAMI
Taky miluješ všechno, co se leskne a třpytí?Aby ne!Laky se třpytkami jsou výrazné, přitahují pozornost, působí atraktivně, ale POZOR!Jen na párty, k večernímu stylingu nebo jako součást looku.Na běžné denní použití se třpytky nehodí!
PRŮHLEDNÝ
Namísto aby skrýval nedostatky, zvýrazňuje průhledný lak krásu nehtů.Působí pěstěně, ale přirozeně a nepřezdobeně.A přesně to kluci milují!Určitě jim tvé nenápadně lesknoucí se nehty neujdou!Navíc jsou některé průhledné laky i výživné a regenerující!
OMLOUVÁM SE ZA TY DVA ČERVENÉ LAKY NA ZAČÁTKU, ALE NEJDE TO..ZKOUŠELA JSEM VŠE , LAE NEJDE TAK SE MOC OMLOUVÁM!DIRTY DANCER GIRL!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 GaBuLe GaBuLe | Email | Web | 26. april 2011 at 16:19 | React

Zajímavé! :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama